Hakkımızda

ATM Grup 2005 yılında Türk sanayisine dünya ölçeğinde rekabet avantajı sağlayacak kaliteli girdileri temin etmek üzere kuruldu.

Uluslararası kalite yeterliliklerine sahip Polikarbonat Film , Polyester Film ,Hardcoat polyester film,PVC Film ve Levhaların Türkiye distribütörlüklerini alarak müşterilerimize makul fiyatlarla ulaşmasını dolayısıyla rekabet avantajı elde etmelerini sağladık.

2006 yılında distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz ürünlere bant grubunu ekledik. Endüstriyel kullanım sırasında, farklı yüzey özelliklerine sahip materyallerin birbirine yapışmasını sağlayacak, farklı ısı ve ortam özeliklerine uygun yapışkan bantların, yüksek kapasiteli makine parkurumuzda istediğiniz metraj ve genişlikte , die-cut ünitemizde ürün şeklinize uygun ve kullandığınız alanda verimlilik artırıcı şekilde sağlanması uzmanlığımızdır.

Ürünlerimizi girdi olarak kullanan müşterilerimizi çetin rekabet koşullarında hep bir adım önde tutacak mal ve hizmetlerle, kaliteden ödün vermeden, uzun vadede müşterilerimizle var olmak üzere yolumuza devam ediyoruz.

Yapışkanlı bant üretimi alanında operasyonel tecrübemiz esnek üretim olanaklarımızla diğer bant üreticisi firmaların sunamadığı birçok avantajı ATM Grup sizlere sunuyor. Çift taraflı yapışkan bantlar, köpük bantlar, transfer bantlar, pvc bantlar, koli bantları, maskeleme bantları, alüminyum bantlar, merdiven kaydırmaz bantlar, duct tape, filament bantlar, polikarbonat filmler, polyester filmler, spacer bantlar, die cut ve kiss cut bantlar gibi standart ürünlerimizin yanında müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğultusunda da üretim yapabilmekteyiz.

 

Misyonumuz : Türk sanayisine dünya ölçeğinde rekabet avantajı sağlayacak kaliteli girdileri temin ederek, paydaşlarımıza, çalışanlarımıza ve iş ortağımız olan müşterilerimize kattığımız değeri sürekli artırmak.

Değerlerimiz;

  1. Dürüst satıcıyız.
  2. Çalışkan ve disiplinliyiz.
  3. Müşterilerimizi iş ortağımız olarak görürüz.
  4. Uzun vadede güvenilir işbirliğini kısa süreli kazanca tercih ederiz